Ласкаво просимо на мій сайт

Вітаю Вас, шановний Гість! Хочу поділитися з Вами своїм творчим доробком, досягненнями, публікаціями. 

Тут Ви зможете знайти мій план самоосвіти, розробки уроків, сценарії виховних заходів, презентації проектів. 

Свої поради та коментарі можете залишити в Гостьовій книзі.

Сподіваюсь, що Ви знайдете для себе цікаву інформацію.


Новини

Участь у DOCCU-fest «Будуємо демократію разом» у межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

18.05.2018 18:25
17 травня 2018 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся DOCCU-fest «Будуємо демократію разом» у межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».Я була запрошена як лауреат ій отримала Диплом переможця в номінації...

—————

Підвищення кваліфікації

18.05.2018 18:21
У 2017-2018 н.р. пройшла чергову атестацію. Підтвердила категорію "педагог-організатор вищої категорії". Присвоєно звання "педагог-організатор-методист".

—————

Семінар учителів фізкультури та захисту Вітчизни

31.10.2017 14:10
24 жовтня в нашій школі пройшов районний семінар вчителів фізкультури та захисту Вітчизни,на якому я провела відкритий виховний захід "Ти-солдат України! Ти-герой Батьківщини!" Сценарій можна знайти на сайті.

—————

Курси підвищення кваліфікації

31.03.2017 14:31
Із 13 по 31 бберезня проходила курси підвищення кваліфікації в Херсонській академії неперервної освіти. Захистила випускну роботу "Національно-патріотичне виховання  як засіб формування соціальних та життєвих компетентностей школярів". Від курсів взяла масу вражень і купу позитиву від...

—————

Семінар учителів української мови й літератури

27.11.2015 19:16
27 листопада 2015 року в Подо-Калинівській ЗОШ пройшов районний семінар учителів української мови й літератури "Роль особистості вчителя у вихованні патріота, громадянина України". Я провела народознавчу гру "Я люблю Україну" для учнів 6 і 7 класів,сценарій і презентацію якої ви зможете знайти на...

—————

Загальношкільний проект "Моя країна - Україна"

06.07.2014 20:19
В умовах  сьогодення громадянське виховання є могутнім стрижнем  у розбудові нової незалежної України. Майбутнє держави, її народу залежить, насамперед, від того, наскільки людина є національно свідомою, знає культуру, традиції, історію свого народу. Саме тому виховна система у...

—————

Атестацію успішно завершено

09.04.2013 11:25
5 квітня на засіданні районної атестаційної комісії мені було присвоєно кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії".

—————

Досвід узагальнено

25.02.2013 10:13
У рамках атестації я узагальнила свій досвід педагога-організатора і створила посібник з теми "Учнівське самоврядування - основа громадянського виховання", який можна знайти в розділі Методична робота.  

—————